Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 17:00
четврток 13. септември 2018
Додај аларм
Океански каубои - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Океански каубои

Cold Water Cowboys (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

413

Содржина

сезона: 2
епизода: 1 >>

Жестоко и брзо. Капетанот Гилет и неговиот прв офицер се на риболовна мисија да соберат краби побрзо од конкурентот, но дали ќе го преживеат патувањето низ Ајсберг Ели?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
17:05 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 8.
вторник, 25. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 3.
четврток, 13. септември 2018
17:00 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме