Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 19:35
Додај аларм
Трагачи на богатство - poster
ВодителAmanda Adkins
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Трагачи на богатство

Prospectors (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

232

Содржина

сезона: 3
епизода: << 9 >>

Камења со богатства. Басиеви одат под земја за да копаат злато, Кардвелови го наоѓаа својот најголем извор досега; Дорисови ја откриваат својата најголема комбинација на зачаден кварц и амазонит.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
13:20 Viasat Explore Tragači za blagom 2, epizoda 2.
петок, 21. септември 2018
14:05 Viasat Explore Tragači za blagom 2, epizoda 3.
сабота, 22. септември 2018
18:50 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 6.
сабота, 22. септември 2018
19:35 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 7.
сабота, 29. септември 2018
19:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме