Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 13:55
понеделник 1. октомври 2018
Додај аларм
Океански каубои - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Океански каубои

Cold Water Cowboys (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

453

Содржина

сезона: 2
епизода: << 2 >>

Поитар, попаметен, повешт. Капетанот Тилер е решен да стигне пред своите ривали до омиленото место за калкани. Пријателски се обложува со друг капетан, но дали океанот ќе биде на негова страна?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 3.
петок, 28. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 4.
сабота, 29. септември 2018
21:45 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 8.
вторник, 2. октомври 2018
13:10 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме