Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 17:00
понеделник 17. септември 2018
Додај аларм
Океански каубои - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Океански каубои

Cold Water Cowboys (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

418

Содржина

сезона: 2
епизода: << 3 >>

Не е крај. Во финансиски очајна состојба, капетанот Конвеј мора да навлезе во опасни води во потрага по голем товар каплани. Состојбата се влошува кога ќе им се заплетка мрежата во морето.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 19. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 5.
четврток, 20. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 6.
петок, 21. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 7.
сабота, 22. септември 2018
21:45 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 7.
понеделник, 17. септември 2018
17:00 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме