Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 17:00
Додај аларм
Океански каубои - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Океански каубои

Cold Water Cowboys (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

417

Содржина

сезона: 2
епизода: << 4 >>

Се предавам. Џастин плови со бродот по опасно време барајќи морски ракчиња. Меѓутоа, начинот на кој се справува со суровите услови и срамежливите риби буди сомнеж кај посадата за неговите капетански способности.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
21:45 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 7.
понеделник, 24. септември 2018
17:05 Viasat Explore Oceanski kauboji 2, epizoda 8.
вторник, 25. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 2.
вторник, 18. септември 2018
17:00 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме