Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 05:05
Додај аларм
72 опасни места за живеење - poster
NarratorMitch Ryan
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

72 опасни места за живеење

72 Dangerous Places to Live (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(5.0/10)

Посета

458

Содржина

сезона: 1
епизода: 1 >>

Време и одлив. Откријте некои од најопасните места за живеење. Од океаните чии нивоа се зголемуваат, до потенцијалните убиствени зарази и огнот што со децении гори под земјата - и овие места се нарекуваат дом.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 30. септември 2018
05:05 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме