Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:55
Додај аларм
72 опасни места за живеење - poster
NarratorMitch Ryan
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

72 опасни места за живеење

72 Dangerous Places to Live (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

463

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Како да тонеш. Истражете ги опасностите со кои луѓето се соочуваат секој ден, вклучувајќи ја и заканата на земјата која се поместува и рамнотежата меѓу монсуните и сушата. Видете како се живее на опасните мориња.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
05:05 Viasat Explore 72 opasna mjesta za život, epizoda 6.
сабота, 15. септември 2018
14:55 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме