Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 13:55
Додај аларм
Океански каубои - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Океански каубои

Cold Water Cowboys (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

386

Содржина

сезона: 2
епизода: << 6 >>

Проклети скумрии!. Започнува сезоната на скумрија и сите капетани - Конвеј, Тилер и Гилет, сакаат да учествуваат. Новиот брод на капетанот Спенс крие неколку непријатни изненадувања.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 3.
петок, 28. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 4.
понеделник, 8. октомври 2018
13:20 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме