Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 11:05
Додај аларм
72 опасни места за живеење - poster
NarratorMitch Ryan
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

72 опасни места за живеење

72 Dangerous Places to Live (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(5.0/10)

Посета

434

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

Оган и мраз. Од реката Мисисипи до морињата кај Филипините, тропските бури се дел од животите на луѓето што живеат таму. Зошто би ги ризикувале животите за да го нарекуваат местото дом?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
05:05 Viasat Explore 72 opasna mjesta za život, epizoda 6.
сабота, 15. септември 2018
11:05 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме