Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 05:05
Додај аларм
72 опасни места за живеење - poster
NarratorMitch Ryan
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

72 опасни места за живеење

72 Dangerous Places to Live (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

375

Содржина

сезона: 1
епизода: << 6 >>

По секоја цена. Палмите и тропските води не секогаш значат рај. Земјотресите, ураганите и вулканите се само некои од заканите претставени во финалето на оваа сезона кога го откриваме најопасното место за живеење.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
05:05 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме