Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 20:15
Додај аларм
Големиот рибарски натпревар - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот рибарски натпревар

The Big Fish Off (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

240

Содржина

сезона: 2
епизода: << 5 >>

Али Хамиди и Дин Мејси ги носат риболовните фанатици Рики Рејмент од „Есекс и само Есекс" и врвниот боксер, Мичел Смит, на неверојатно патување во потрага по риба од над 136 килограми.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
09:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
среда, 26. септември 2018
09:20 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
недела, 7. октомври 2018
08:50 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме