Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 20:20
Додај аларм
Воен отпад - poster
РежијаWayne Abbott
ВодителDavid O'Keefe
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Воен отпад

War Junk (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

207

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Тимот не носи на бојните полиња на Ипре во Првата светска војна за да сретне локален копач кој бара делови од тенкот од Првата светска војна.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
01:05 Viasat Nat./Hist. HD Ratni otpad, epizoda 1.
сабота, 22. септември 2018
09:15 Viasat History Ratni otpad 3, epizoda 2.
сабота, 22. септември 2018
14:35 Viasat History Ratni otpad, epizoda 4.
сабота, 22. септември 2018
15:25 Viasat History Ratni otpad, epizoda 5.
петок, 28. септември 2018
01:10 Viasat Nat./Hist. HD


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме