Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 15:35
Додај аларм
Воен отпад - poster
РежијаWayne Abbott
ВодителDavid O'Keefe
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Воен отпад

War Junk (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

202

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

После неколкудневното пребарување од воздух на плажата на која се истовариле војниците на Денот Д, Абот и О'Кифи забиваат лопата во песочната дина и наидуваат на историско богатство.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
01:05 Viasat Nat./Hist. HD Ratni otpad, epizoda 1.
сабота, 22. септември 2018
09:15 Viasat History Ratni otpad 3, epizoda 2.
сабота, 22. септември 2018
14:35 Viasat History Ratni otpad, epizoda 4.
сабота, 22. септември 2018
15:25 Viasat History Ratni otpad, epizoda 5.
сабота, 15. септември 2018
15:35 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме