Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 10:40
Додај аларм
Гениј на античкиот свет - poster
ВодителBettany Hughes
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Гениј на античкиот свет

Genius of the Ancient World (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

303

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Бетани Хјуз е во Грција, земјата на влијателниот неконформистички мислител Сократ.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме