Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:10
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

250

Содржина

сезона: 2
епизода: << 3 >>

500 клинови. Се расипува багерот на Џош и тој останува на 20 километри од рудникот Волверин и не може да воспостави радио-контакт со Клаудија во кампот за да побара помош.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
06:15 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 10.
понеделник, 24. септември 2018
06:40 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 11.
понеделник, 24. септември 2018
13:25 Viasat Explore Zelena groznica 2, epizoda 1.
понеделник, 24. септември 2018
13:45 Viasat Explore Zelena groznica 2, epizoda 2.
петок, 19. октомври 2018
06:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме