Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:30
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

229

Содржина

сезона: 2
епизода: << 4 >>

Натоварени. Превртен камион претставува извор на бесплатна храна за жителите на Џејд Сити. Клаудија и Робин бараат квалитетен жад за да дадат гаранција за инвестиција вредна илјадници долари.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
06:10 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 9.
петок, 21. септември 2018
06:35 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 10.
петок, 21. септември 2018
23:15 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 13.
петок, 21. септември 2018
23:35 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 14.
понеделник, 24. септември 2018
14:30 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме