Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 15:35
Додај аларм
Австралиски ловци на злато - poster
NarratorMatt Dickson
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Австралиски ловци на злато

Aussie Gold Hunters (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

145

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Механичките проблеми и ризик со голем влог се закануваат да ја уништат сезоната на трагање по злато и за Валканите играчи и за Златните номади.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
22:45 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 2.
понеделник, 24. септември 2018
14:55 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
15:40 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 10.
понеделник, 24. септември 2018
21:00 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 6.
недела, 30. септември 2018
10:20 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме