Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 13:20
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

227

Содржина

сезона: 2
епизода: << 5 >>

Малку надеж. Клаудија и Робин ја поставуваат сезонската цел: жад во вредност од милион долари. Гај управува со рудникот Волверин, но има можност новиот рудар да го уништи ловот на првиот жад во сезоната.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
06:10 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 11.
вторник, 25. септември 2018
06:35 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 12.
вторник, 25. септември 2018
13:40 Viasat Explore Zelena groznica 2, epizoda 6.
вторник, 25. септември 2018
14:05 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 7.
понеделник, 22. октомври 2018
06:40 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме