Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 13:40
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

235

Содржина

сезона: 2
епизода: << 6 >>

Џеј во неволја!. По смртниот случај во конкурентскиот рудник, тимот ги испитува процедурите за безбедност. Пред да ги ажурираат протоколите, Џеј се онесвестува од болка и покажува колку не се подготвени.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
14:05 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 7.
вторник, 25. септември 2018
14:25 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 8.
вторник, 25. септември 2018
21:45 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
22:05 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 2.
вторник, 23. октомври 2018
06:15 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме