Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO 12:35
Додај аларм
Одредот на отпишаните - poster
РежијаDavid Ayer
СцеаристDavid Ayer
рејтинг6.1/10
жанрАкција
Авантура
Научна фантастика
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (9)

Број на коментари (-)

Препораки
CSI: New York
CSI: New York
2009img/kanali/rtl-crime.jpg
Batman: Početak
Batman: Početak
2005img/kanali/domatv.jpg
CSI: New York
CSI: New York
2009img/kanali/rtl-crime.jpg
CSI: New York
CSI: New York
2009img/kanali/rtl-crime.jpg

Одредот на отпишаните

Suicide squad (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(11.7/10)

Посета

1736

Содржина

Тие се најлошите негативци собрани во тајна владина агенција. Овој „самоубиствен одред“ добива задача да оди на опасна мисија за уништување на еден таинствен, непобедлив ентитет.
Супер е да си лош... Откако се собира тим од најопасните негативци на светот и им се дава моќниот арсенал што го има владата, нив ги праќаат на мисија да уништат еден таинствен и непобедлив ентитет. Разузнавачката офицерка Аманда Волер собира тајна група од очајни и одвратни поединци кои немаат што да изгубат. Сепак, откако тие сфаќаат дека не се избрани за да успеат, туку за да бидат искористени како жртви, нејасно е дали ќе умрат во борба или секој од нив ќе се снаоѓа како знае.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 22. септември 2018
16:25 HBO PL Одредот на отпишаните
недела, 23. септември 2018
01:20 HBO Одредот на отпишаните
недела, 23. септември 2018
02:10 HBO PL Одредот на отпишаните
вторник, 25. септември 2018
19:04 Premium Cinema Energy Одредот на отпишаните


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме