Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:25
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

217

Содржина

сезона: 2
епизода: << 8 >>

Големо парче жад. Тимот на Клаудија копа во новата област кога Ален најавува дека ќе донесе група купувачи во Волверин. Тимот почнува забрзано да бара квалитетен жад пред да дојдат инвеститорите.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
17:15 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 11.
недела, 23. септември 2018
17:35 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 12.
недела, 23. септември 2018
18:00 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 13.
недела, 23. септември 2018
18:20 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 14.
вторник, 25. септември 2018
14:25 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме