Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:50
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
Австралиски ловци на злато - poster
NarratorMatt Dickson
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Австралиски ловци на злато

Aussie Gold Hunters (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

128

Содржина

сезона: 1
епизода: << 5 >>

Враќањето на Валканите играчи зависи од одлучувачка акција. Крис и Грег наоѓаат злато, а Хенри и Кели ризикуваат сè за да продолжат да работат на богата жица.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
22:45 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 2.
понеделник, 24. септември 2018
14:55 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
15:40 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 10.
понеделник, 24. септември 2018
21:00 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 6.
недела, 30. септември 2018
12:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме