Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:10
Додај аларм
Трагачи на богатство - poster
ВодителAmanda Adkins
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Трагачи на богатство

Prospectors (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

321

Содржина

сезона: 4
епизода: << 3 >>

Копање во облаци. Не му е лесно на тимот на Двејн. Наоѓаат разлабавени камења околу изворот што го нашол неговиот ментор. Старата повреда на рамото повторно почнува да го мачи Брајан на планината.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
18:50 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 6.
сабота, 22. септември 2018
19:35 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 7.
понеделник, 24. септември 2018
07:05 Viasat Explore Tragači za blagom 2, epizoda 8.
вторник, 25. септември 2018
07:00 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 1.
петок, 14. септември 2018
14:10 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме