Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 07:00
понеделник 15. октомври 2018
Додај аларм
Трагачи на богатство - poster
ВодителAmanda Adkins
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Трагачи на богатство

Prospectors (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

296

Содржина

сезона: 4
епизода: << 4 >>

Кристалите на Крипл крик. Аманда и семејството Дорис се на Пајкс Пик кога одеднаш се активираат сирените за поплава. Рич оди под земја барајќи минерален примерок. Ќе најде ли закопано богатство или ќорсокак?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
07:05 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
07:05 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 3.
петок, 28. септември 2018
07:00 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 4.
сабота, 29. септември 2018
18:50 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 8.
сабота, 20. октомври 2018
19:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме