Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 15:35
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
Австралиски ловци на злато - poster
NarratorMatt Dickson
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Австралиски ловци на злато

Aussie Gold Hunters (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

129

Содржина

сезона: 1
епизода: << 6 >>

Кели Картер и Хенри Часаинг ги напаѓаат ловокрадци и лоша среќа. Во меѓувреме Валканите играчи мора да работат на нов терен за да не пропаднат.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
21:00 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 5.
недела, 23. септември 2018
22:45 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 2.
понеделник, 24. септември 2018
14:55 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
15:40 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 10.
недела, 30. септември 2018
13:20 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме