Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 16:20
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Рим: Империја без граници

Rome: Empire Without Limit

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

334

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Одиме на брегот на Мала Азија, нејзините украсени градови полни егзотични богови и мирис на парфеми, пиперки и бисери за да се фокусираме на нејзините проблеми.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме