Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 15:35
Додај аларм
Австралиски ловци на злато - poster
NarratorMatt Dickson
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Австралиски ловци на злато

Aussie Gold Hunters (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

140

Содржина

сезона: 1
епизода: << 8 >>

Валканите играчи одат на сè или ништо за да ја исполнат нормата на почетокот на последната седмица во сезоната. Кели и Хенри ја користат последната шанса да уловат големи грутки.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
14:50 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 5.
четврток, 20. септември 2018
15:35 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 6.
четврток, 20. септември 2018
21:00 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 4.
петок, 21. септември 2018
14:50 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 7.
недела, 30. септември 2018
14:50 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме