Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 07:50
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот див Север

Great Wild North

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

397

Содржина

сезона: 1
епизода: 1

Нови предизвици. Почнува брутално студената зима и траперите одат до поставените стапици, се борат со температури под нулата и ги ризикуваат животите за да почне успешно новата сезона.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 6. октомври 2018
17:25 Viasat Explore Големиот див Север
понеделник, 8. октомври 2018
17:55 Viasat Explore Големиот див Север
четврток, 18. октомври 2018
17:55 Viasat Explore Големиот див Север
вторник, 30. октомври 2018
18:00 Viasat Explore Големиот див Север


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме