Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PINK 2 22:03
Додај аларм
Кога ќе се јави непознат - poster
РежијаSimon West
СцеаристJake Wade Wall
Steve Feke
рејтинг5.0/10
жанрХорор
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (47)

Број на коментари (-)

Кога ќе се јави непознат

When a Stranger Calls (2006)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.7/10)

Посета

12815

Содржина

Додека чува дете, средношколка ја тероризира странец кој постојано ѝ се јавува. Полицијата ја известува дека повиците доаѓаат однатре, од куќата.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)

ines2012

Molim vas stavite ga na novu tv!

Објавено 01.08.2017
1


Реприза:
понеделник, 1. октомври 2018
11:31 PINK 2 Кога ќе се јави непознат


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме