Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Max IT 01:10
Додај аларм
Спасување - poster
РежијаSteven C. Miller
СцеаристMax Adams
Umair Aleem
рејтинг4.0/10
жанрАкција
Авантура
Криминалистика
Драма
Трилер
ДржаваСАД
Обединетото Кралство
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Спасување

Extraction (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(4.6/10)

Посета

4008

Содржина

Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме