Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 10:35
Додај аларм
Завера - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Завера

Conspiracy (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.3/10)

Посета

878

Содржина

сезона: 1
епизода: 1 >>

Историјата ни кажува дека Хитлер се убил во 1945 г., но британски новинар мисли дека телото најдено во бункерот не било негово. Ако оваа сензационална теорија е точна, каде отишол Хитлер?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
12:25 Viasat History Urota, epizoda 6.
среда, 26. септември 2018
20:00 Viasat History Urota, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
03:40 Viasat History Urota, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
12:30 Viasat History Urota, epizoda 7.
четврток, 18. октомври 2018
18:55 Viasat Nat./Hist. HD


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме