Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 07:45
Додај аларм
poster
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот див Север

Great Wild North

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

352

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Смртно опасни услови. Зимата за кусо време се повлекува кога температурите ги покачува ветрот чинук, го топи мразот и ги буди зимските мечки, изложувајќи ги трагачите на опасност.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 11. октомври 2018
17:55 Viasat Explore Големиот див Север
сабота, 13. октомври 2018
18:05 Viasat Explore Големиот див Север
вторник, 23. октомври 2018
18:00 Viasat Explore Големиот див Север


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме