Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 16:35
четврток 13. септември 2018
Додај аларм
Мртвите во Средниот век - poster
жанрИсториски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Мртвите во Средниот век

Medieval Dead (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

134

Содржина

сезона: 3
епизода: 1 >>

Тим Сатерленд, Малин Холст и Сајмон Ричардсон испитуваат место на опсада од времето на Крстоносците каде што земјотрес ги зачувал телата на војниците.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 27. септември 2018
09:45 Viasat History Medieval Dead 3, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
16:35 Viasat History Medieval Dead 3, epizoda 3.
четврток, 13. септември 2018
16:35 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме