Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 07:45
Додај аларм
poster
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот див Север

Great Wild North

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

307

Содржина

сезона: 1
епизода: 7

Ризици на крајот на сезоната. Има уште неколку седмици до крајот на сезоната. Трагачите ризикуваат со нов терен, тркајќи се со времето за да уловат крзно пред да пристигне пролетта.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме