Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 07:50
Додај аларм
poster
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот див Север

Great Wild North

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

322

Содржина

сезона: 1
епизода: 8

Само храбро. Топењето почнува рано и постои ризик траперите да заглават во дивината, но тие го надмудруваат пролетното топење и ја завршуваат успешно сезоната.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
понеделник, 8. октомври 2018
07:50 Viasat Explore Големиот див Север
понеделник, 15. октомври 2018
22:35 Viasat Explore Големиот див Север
среда, 17. октомври 2018
17:55 Viasat Explore Големиот див Север
сабота, 27. октомври 2018
18:05 Viasat Explore Големиот див Север


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме