Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 12:25
Додај аларм
Завера - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Завера

Conspiracy (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

652

Содржина

сезона: 1
епизода: << 6 >>

Откривајќи го неверојатниот факт дека во ОК имало еднаков број пријавени видувања на НЛО како во Америка, оваа програма ги испитува мистериозните и официјалните случаи на контакти со вонземјани.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
12:25 Viasat History Urota, epizoda 3.
недела, 23. септември 2018
10:10 Viasat History Urota, epizoda 7.
недела, 23. септември 2018
11:00 Viasat History Urota, epizoda 8.
понеделник, 24. септември 2018
12:20 Viasat History Urota, epizoda 4.
среда, 26. септември 2018
12:25 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме