Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 12:20
Додај аларм
Завера - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Завера

Conspiracy (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

638

Содржина

сезона: 1
епизода: << 5 >>

Убиството на Елизабет Шорт, хакирањето на „Сони пикчрс" и смртта на кунг-фу суперѕвездата Брус Ли и неговиот син упатуваат на можни завери кои оваа епизода сака да ти разоткрие.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
12:25 Viasat History Urota, epizoda 3.
недела, 23. септември 2018
10:10 Viasat History Urota, epizoda 7.
недела, 23. септември 2018
11:00 Viasat History Urota, epizoda 8.
понеделник, 24. септември 2018
12:20 Viasat History Urota, epizoda 4.
вторник, 25. септември 2018
12:20 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме