Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 19:50
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Времето кое го смени светот

Weather that Changed the World

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

332

Содржина

сезона: 1
епизода: 7

Сакаме да мислиме дека нашите животи се резултат на свесни избори и планови, но екстремното или неочекуваното време ја одредило судбината на милиони во историјата.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 7. октомври 2018
09:00 Viasat History Времето кое го смени светот
среда, 17. октомври 2018
13:30 Viasat History Времето кое го смени светот


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме