Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 17:00
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Скриената страна на Втората светска војна

The Hidden Side of World War II

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.0/10)

Посета

296

Содржина

сезона: 1
епизода: 1

Оваа епизода гледа зад кулисите на Денот-Д. Открива некои неверојатни тајни одлуки на водачите и вклученост на офицери со високи чинови, како и на тајни агенти.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме