Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 06:00
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Времето кое го смени светот

Weather that Changed the World

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

422

Содржина

сезона: 1
епизода: 3

Сакаме да мислиме дека нашите животи се резултат на свесни избори и планови, но екстремното или неочекуваното време ја одредило судбината на милиони во историјата.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 23. септември 2018
08:40 Viasat History Времето кое го смени светот
среда, 26. септември 2018
18:55 Viasat Nat./Hist. HD Времето кое го смени светот


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме