Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 11:00
Додај аларм
Завера - poster
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Завера

Conspiracy (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

690

Содржина

сезона: 1
епизода: << 8 >>

Носејќи нè низ нејасните граници меѓу реалноста и фикцијата, оваа фасцинантна серија испитува неколку случаи на наводно прикривање на случаи на пријавено видување на НЛО до мрачниот свет на Холивуд.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
10:10 Viasat History Urota, epizoda 7.
понеделник, 24. септември 2018
12:20 Viasat History Urota, epizoda 4.
вторник, 25. септември 2018
12:20 Viasat History Urota, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
12:25 Viasat History Urota, epizoda 6.
петок, 28. септември 2018
11:55 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме