Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 11:20
Додај аларм
Завера - poster
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Завера

Conspiracy (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

453

Содржина

сезона: 1
епизода: << 12

Носејќи нè низ нејасните граници меѓу реалноста и фикцијата, оваа фасцинантна серија испитува неколку случаи на наводно прикривање на случаи на пријавено видување на НЛО до мрачниот свет на Холивуд.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
12:25 Viasat History Urota, epizoda 6.
среда, 26. септември 2018
20:00 Viasat History Urota, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
03:40 Viasat History Urota, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
12:30 Viasat History Urota, epizoda 7.
недела, 7. октомври 2018
11:20 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме