Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Comedy IT 00:25
Додај аларм
Страшен филм 3 - poster
РежијаDavid Zucker
СцеаристCraig Mazin
Pat Proft
рејтинг5.5/10
жанрКомедија
ДржаваСАД
Канада
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (13)

Број на коментари (-)

Страшен филм 3

Scary Movie 3 (2003)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.3/10)

Посета

4310

Содржина

Во третото продолжение на серијалот Страшен филм, Синди (Ана Фарис) треба да ги истражи чудните кругови на полињата и мистериозното убиствено видео, и да му помогне на претседателот (Лесли Нилсен) да ја спречи инвазијата на вонземјаните.
Мистериозно убиствено видео циркулира наоколу. Едно гледање на видеото и ти остануваат седум дена живот. Новинарката Синди Кемпбел (Ана Фарис) го гледа видеото и се обидува да се спаси од смртта. Но тоа не е единствената мистерија. Мистериозни кругови на полињата се појавуваат на локалната фарма на Том (Чарли Шин) и Џорџ (Сајмон Рекс). Со помош на Тетка Шаниква (Квин Латифа), Синди се сомнева дека вонземјаните можеби се повразни со убиственото видео и мора д а ги реши двете мистерии пред да се случи крај на светот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
среда, 26. септември 2018
00:55 HBO PL Страшен филм 3
петок, 28. септември 2018
02:05 HBO Страшен филм 3
сабота, 29. септември 2018
04:30 HBO2 Страшен филм 3


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме