Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 00:15
четврток 21. септември 2018
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Најголемите измами во историјата

History's Greatest Hoaxes

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

733

Содржина

сезона: 1
епизода: 3

Не знаеме дали станува збор за ненамерна измама или за многу итра идеја која преку ноќ го прославила 23-годишниот радио-продуцент од Њујорк.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 21. септември 2018
17:25 Viasat History Најголемите измами во историјата
сабота, 29. септември 2018
00:30 Viasat Nat./Hist. HD Најголемите измами во историјата


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме