Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 09:20
Додај аларм
Воен отпад - poster
РежијаWayne Abbott
ВодителDavid O'Keefe
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Воен отпад

War Junk (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 3
епизода: 1 >>

Германскиот тунел кај Сома од 1916 г. е локација на ова откопување. Што ќе открие тимот пет ката под земја?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
09:15 Viasat History Ratni otpad 3, epizoda 2.
сабота, 22. септември 2018
14:35 Viasat History Ratni otpad, epizoda 4.
сабота, 22. септември 2018
15:25 Viasat History Ratni otpad, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
20:20 Viasat Nat./Hist. HD Ratni otpad, epizoda 2.
сабота, 15. септември 2018
09:20 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме