Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 00:10
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Најголемите измами во историјата

History's Greatest Hoaxes

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

678

Содржина

сезона: 1
епизода: 6

Документарна серија што раскажува за најголемите измами во светот низ очите на луѓето кои ги смислиле и оние што ги спречиле.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
среда, 26. септември 2018
17:25 Viasat History Најголемите измами во историјата


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме