Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Action DE 13:25
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Островот на черепите - poster
РежијаJordan Vogt-Roberts
СцеаристDan Gilroy
Max Borenstein
рејтинг6.7/10
жанрАкција
Авантура
Научна фантастика
ДржаваСАД
Кина
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (3)

Број на коментари (-)

Островот на черепите

Kong: Skull Island (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.3/10)

Посета

2030

Содржина

Продуцентите на „Годзила се навраќаат на еден од најмоќните митови за чудовишни суштества во историјата. Оваа оригинална авантура ја раскажува приказната за еден разновиден тим од научници, војници и авантуристи кои истражуваат еден таинствен пацифички остров што е опасен исто колку што е и убав. Отсечен од цивилизацијата, тимот влегува во светот на моќниот Конг, што ја предизвикува најголемата битка помеѓу човекот и природата. Кога нивната мисија се претвора во борба за преживување, тие мора да бегаат од овој рај каде што нема место за луѓето. Ѕвездената актерска екипа ги вклучува: Том Хидлстон, Самјел Л. Џексон, Бри Ларсон, Џон Гудман и Џон С. Рајли.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
вторник, 25. септември 2018
15:00 HBO3 Островот на черепите
среда, 26. септември 2018
08:15 HBO3 Островот на черепите
среда, 26. септември 2018
23:10 Movistar Estrenos Островот на черепите
петок, 28. септември 2018
06:00 HBO2 Островот на черепите


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме