Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 16:45
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Средби во паркот - poster
РежијаPaul Mcguigan
СцеаристGilles Mimouni
Brandon Boyce
рејтинг7.0/10
жанрДрама
Мистерија
Романса
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (6)

Број на коментари (-)

Средби во паркот

Wicker Park (2004)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.3/10)

Посета

8102

Содржина

Млад адвертајзинг директор е уверен дека жената што ќе ја види во едно кафуле е неговата одамна изгубена љубов. Увереноста се претвора во опсесија; не прави ништо друго во животот, само ја следи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 27. септември 2018
13:30 TV 1000 Средби во паркот
недела, 30. септември 2018
00:25 TV 1000 Средби во паркот


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме