Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 14:00
Додај аларм
Борбени бродови - poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Борбени бродови

Combat Ships (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

215

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

Серија од десет дела која покажува како технологијата ги трансформирала поморските битки и ги раскажува приказните за најголемите битки, бегства и катастрофи над и под брановите.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
14:15 Viasat History Combat Ships, epizoda 10.
сабота, 22. септември 2018
13:45 Viasat History Combat Ships, epizoda 7.
сабота, 22. септември 2018
22:45 Viasat History Combat Ships, epizoda 8.
сабота, 29. септември 2018
13:45 Viasat History Combat Ships, epizoda 8.
среда, 12. септември 2018
14:00 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме