Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 04:05
Додај аларм
Лудница изуми - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лудница изуми

Wicked Inventions (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

205

Содржина

сезона: 2
епизода: << 3 >>

Косилка - како ховеркрафт-технологијата диктира како ќе косиме трева. Пенкалото - врската помеѓу растенијата и омилената алатка за пишување - и ролшуи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
15:15 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 18.
петок, 21. септември 2018
01:45 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 7.
петок, 21. септември 2018
02:15 Viasat History Opaki izumi, epizoda 18.
петок, 21. септември 2018
04:50 Viasat Nat./Hist. HD Opaki izumi, epizoda 16.
понеделник, 1. октомври 2018
02:50 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме